Pediatra – Skórzewo, Poznań – dr n. med. Kamila Cudnoch

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie neurologii dziecięcej oraz pediatrii.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Wiedzę specjalistyczną z pediatrii zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu pracując przez osiem lat w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej.

W 2012 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych, a tematem mojej rozprawy doktorskiej był wpływ zakażenia ludzkim wirusem cytomegalii na wystąpienie zaburzeń neurologicznych u dzieci.

Specjalizację z neurologii dziecięcej odbyłam w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Na co dzień doświadczenie zdobywam w Klinice Neurologii Wieku Rozwojowego w Poznaniu, gdzie zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem pacjentów z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, padaczką, bólami głowy, tikami oraz innymi chorobami neurologicznymi wieku dziecięcego.

W ramach prywatnej praktyki oceniam rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwracając szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci, z uwzględnieniem kalendarza szczepień, aktualnych zaleceń i doniesień naukowych. Prowadzę konsultacje w zakresie pielęgnacji, żywienia oraz stymulacji rozwoju psychoruchowego noworodków i niemowląt. Oferuję porady w zakresie profilaktyki chorób, diagnozuję i leczę choroby wieku dziecięcego.

Pediatria, neurologia dziecięca – gabinet Skórzewo oraz konsultacje online

pediatra skórzewo

Konsultacja, badanie i leczenie pediatryczne oraz neurologiczne są przeprowadzane w sposób możliwie delikatny i przyjazny dla dziecka.

Umów wizytę

Zobacz dyplomy i certyfikaty